Ландшафтний дизайн Київ

 


«Стабільний розвиток     

людської цивілізації     

можливо лише в гармонії з природою.»     

Різзі Гардіні     

 

Різзі Гардини - один з видатних італійських ландшафтних дизайнерів нашого часу, який очолює проектне бюро компанії Botavi. У його портфоліо сотні успішних проектів і десятки нагород. Проекти Різзі спрямовані на пристрій природного ландшафту в просторі приватної та комерційної архітектури. Його стиль характеризує сучасний архітектурний дизайн з використанням переважно натуральних матеріалів в сміливому поєднанні з інноваціями зі світу садівництва.

1_2.png

У компанії «Botavi» можна замовити послуги ландшафтного дизайну будь-якої складності під ключ. Досвід, знання і професіоналізм команди фахівців нашої компанії, дозволяють упорядковувати присадибні ділянки заміських будинків, територій комерційних об'єктів і паркові зони на вищому рівні. Ми створюємо тільки унікальний ландшафтний дизайн ділянок. Ми обов'язково почуємо Вас! І запропонуємо Вам варіанти, які відповідають Вашим побажанням і можливостям Вашого об'єкту. Ціни на послуги ландшафтного дизайну цілком доступні - в будь-якому випадку, завжди можна знайти компроміс.

Купити, посадити і виростити біля свого будинку красиві дерева або квіти, облаштувати майданчики для відпочинку або дитячі майданчики, побудувати альтанку, зробити водойму або фонтан може кожен. Але багато хто не хоче робити неминучих помилок від незнання. Люди, які звертаються в нашу компанію за розробкою ландшафтного дизайну, висловлюють загальне для всіх одне побажання: «Ми хочемо, щоб було дуже красиво, максимально функціонально, зручно і креативно. Під сухими звичайними словами «ландшафтний дизайн, благоустрій та озеленення території» ховається унікальна індивідуальна робота команди фахівців в несуміжних галузях. І успішна робота можлива тільки в тому випадку, якщо скласти докупи величезну кількість знань, багатий досвід і багаторічна майстерність українських і європейських ландшафтних архітекторів. Ми завжди робимо свою роботу з бажанням, щоб наші клієнти жили і працювали, радіючи кожному малому фрагменту і елементу їх ландшафту. Щоб Ваші сади, закладені нами, з кожним роком були всі могутньої і родючу.

На запит «Ландшафтний дизайн Київ ціни» знайдеться багато пропозицій від компаній і фрілансу.

Чому є сенс вибрати саме нас? На те є кілька причин:

1_2.jpg

1. У команді ландшафтного бюро Botavi зібрані найкращі ландшафтні дизайнери України, а очолює бюро видатний італійський дизайнер ландшафтів Різзі Гардіні.

2.  Ландшафтний дизайн компанія Botavi - від проекту до комплексу робіт з благоустрою та озеленення без субпідрядників, вся відповідальність в одних руках, ландшафт під ключ!

3.  Послуги ландшафтного дизайну з гарантією на всі роботи.

4.  Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

5.   За багато років роботи в цьому бізнесі ми вивчили всіх постачальників посадкового матеріалу (дерева, кущі, газонна трава і т.д.), оздоблювальних матеріалів та інженерних систем і зможемо запропонувати Вам тільки якісну продукцію за найвигіднішими цінами з гарантією.

Відмінна професійна команда фахівців і найкраща база постачальників дозволяють нам за оптимальними розцінками і в найкоротші терміни здійснювати всі роботи з озеленення та благоустрою. Компанія Botavi успішно виконує ландшафтний дизайн Київ як невеликих об'єктів і територій, так і справляється зі складними комплексними замовленнями.

У Вас саме зараз з'явилася можливість отримати дослідну відмінну команду професіоналів з багаторічним досвідом і гарантією на всі послуги та роботи.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

• Національна енергетична компанія України «Укренерго»

• Державне підприємство обслуговування повітряного руху України «Украерорух»

• Трипільська теплова електростанція

• Вишгородська міська адміністрація

• Фонд Рената Ахметова «Розвиток України»

• Інвестиційно-будівельна компанія «Антал Сервіс»

• Компанія «Алюпол» - Україна

• Конюшня Бутенко

• Ресторан Гастрокафе «Тарілка»

НАШЕ ПОРТФОЛИО


Scroll