СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО ПОЛИВУ

Ви втомилися від пересування шлангів навколо вашого двору? Рішення завжди є! Системи автоматичного поливу? це інженерно-технічний комплекс, що забезпечує автоматичне зрошення певної території за заданим графіком. Системи поливу можуть бути автоматичними, напівавтоматичними, ручними і комбінованими.


Системи автоматичного поливу дозволяють виконувати зрошення ділянки більш якісно і професійно ніж при ручному поливі. Конструкція системи передбачає найбільш оптимальний і точний об'єм поливу, як газону, так і зелених насаджень. Часто, система поділяється на зони. Кожна зона планується таким чином, щоб пристосувати систему водопостачання до найбільш ефективного поєднання розбризкувачів в групи. Шланги, що з'єднують рабризгівателі повинні бути встановлені за розмірами, які відповідають силі водяного тиску в системі. Система повинна бути розробка з урахуванням повного охоплення.

Розбризкувачі необхідно підбирати з урахуванням типу ділянки, який буде зрошуватися (дерева, кущі, газон), характеристик системи водопостачання (тиск), складу грунту і площі, яка повинна бути охоплена поливом.

Поливні системи, як правило керуються мінікомп'ютером або таймером, який Ви програмуєте за часом і секторам поливу. Така система проста в управлінні, в ній можна запрограмувати в який день і годину буде здійснюватися полив того чи іншого сектора на Вашій ділянці, і далі вже можете не турбуватися, система все зробить сама, без Вашої подальшого втручання.

Всі роботи по установці систем автоматичного поливу можна розділити на наступні етапи: прокладка траншей, монтаж трубопроводу і дощовиків, монтаж блоків автоматики і напірного вузла, пуско-налагоджувальні роботи.

Перед зимовим періодом повинна проводитися планова зимова підготовка системи поливу, осушення мережі трубопроводів стисненим повітрям, підготовка до зберігання насосного обладнання, пристроїв управління. Навесні проводиться плановий запуск системи поливу, очищення робочих частин дощовиків від талих нашарувань.

Термін служби і зносу складових частин системи поливу коливається від декількох років до декількох десятків років.


Scroll