Рулонна газонна трава

%D0%A0%D1%83%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%Рулонный газон2.JPGРулонный газон3.jpg

     Рулонний газон - чудовий засіб, що дозволяє вирішити всі проблеми в найкоротші терміни і перетворити володіння в чудовий сад! Ми гарантуємо високу якість товару, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ціна Рулонної газонної трави Універсальна за кв.м.

                        

                       70 грн / кв.м. - з доставкою по Києву і області при замовленні від 600 кв.м.

                       83 грн / кв.м. - з доставкою + укладанням по Києву і області при замовленні від 600 кв.м.

       Використовуючи нові технології і унікальне обладнання по зрізу і укладанню «рулонного газону» з квітня по грудень ми надамо Вам:

 • газон, який вже через пару тижнів після укладання неможливо буде відрізнити від посадженого рік тому;
 • 100% приживлюваність, стійкість до хвороб, довговічність, зимостійкість, рівномірну щільність травостою, відсутність бур'янів;
 • дернину, яка закріплює грунт, затримує пил, підвищує вологість повітря, покращує мікроклімат ділянки.

     Рулонний газонна трава або рулонний газон - це вирощена спеціально зрізана і скачана в рулон дернина. Її використовують, коли необхідно отримати готовий зелений газон за короткий час, що і є перевагою рулонної трави. Недоліками такого газону служить ціна і досить складний процес укладання.

Відповідно призначенню і кліматичних умов рулонний газон буває декількох видів: партерний, спортивний, універсальний, тіньовий, газон для гольф-полів.

 •        Партерний газон відрізняється надзвичайно глибоким кольором і оксамитової структурою. Його використовують на парадних алеях і майданчиках. За таким рулонному газону категорично заборонено ходити. Цей вид газону дуже примхливий. Він не виносить надлишку або нестачі вологи, тінистій місцевості. Перед укладанням партерного газону грунт ретельно готується і глибоко очищається від бур'янів. Необхідно щодня проводити полив газону і регулярно удобрювати спеціальними засобами. Також періодично потрібно проколювати дерен, а осінь проводити пескование.
 •        Спортивний газон використовується при закладці футбольних полів, тенісних кортів і спортивних майданчиків. В травосуміші такого типу рулонного газону присутні злакові рослини, які стійкі до витоптування. Дерн спортивного газону дуже еластичний і щільний. Це допомагає газону самостійно боротися з бур'янами. При правильному догляді спортивний рулонний газон добре переносить і швидко відновлюється після тривалих навантажень. Він добре переносить високі температури і досить коротку стрижку.
 •        Універсальний рулонний газон - найпоширеніший тип, що пояснюється стійкістю до механічних пошкоджень, хорошою адаптацією і до високих, і до низьких температур. Такий тип рулонної трави використовують в парках, алеях, скверах, майданчиках. Не має потреби в постійному добриві і досить простий в догляді.
 •        Тіньові газони використовують на затінених ділянках з надлишком вологи. Такий тип рулонної газонної трави не потребує частої стрижці, але вимагає аерації для виходу зайвої вологи.

Рулонная газонная траРулонная газонная траРулонная газонная тра

     Варто відзначити, що при зрізанні дерну, коренева система газону сильно травмується. Для подальшого зростання на новому місці необхідно докласти чимало зусиль. Перед укладанням рулонної трави необхідно добре вирівняти грунт. Це важливо для гарного прилягання кореневої системи до грунту і подальшого проростання коренів. До того ж просідання грунту під рулонними газонами виправити набагато важче, ніж під газоном висаджених. Після вирівнювання грунту необхідно добре її удобрити. Бажано використовувати органічні добрива, що позитивно вплине на приживлюваність газону. Укладання рулонного трави проводитися щільно стик в стик зі зміщенням в наступному ряду (цегляна кладка). Після укладання 1-2 рядів необхідно засипати заздалегідь підготовленої землею. Протягом перших 2 тижнів приживання рулонної трави необхідно проводити активний щоденний полив ділянки.

     Для красивого і здорового рулонного газону його укладання краще провести протягом 3 днів після зрізу дерну. Такий термін дерен може перебувати в формі рулону. Якщо ж укладання відкладається, потрібно розгорнути всі рулони і проводити полив трави.

     Купуючи рулонну газонну траву, враховуйте запас для укладання в 5-10%. Якщо ж форма майбутнього газону складної форми, то запас повинен бути більше. Для однорідного кольору майбутнього газону рулонний трава повинна бути одного кольору і укладатися однією партією.

%D0%A0%D1%83%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%%D0%A0%D1%83%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%%D0%A0%D1%83%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%

Вибираючи якісний рулонний газон, необхідно враховувати такі моменти:

 • вік трави повинен бути не менше 2 років;
 • висота трав'яного покриву не може перевищувати 5 см. Ідеальний розмір - 3-4 см;
 • трава в рулоні повинна бути однорідного зеленого кольору, що свідчить про якість газону і свіжому зрізі дерну;
 • комахи, бур'яни або хвороби не повинні бути присутніми на рулоні.

        Купити будь-який тип рулонної трави можна в інтернет-магазині botavi. Свіжозрізаний дерен доставлять по Києву і всій Україні в найкоротші терміни зі збереженням всіх необхідних вимог транспортування для успішної подальшої укладки і зростання. Наші фахівці ознайомлять вас з особливостями укладання та догляду, а також допоможуть підібрати у нас в магазині необхідні добрива та інструменти для вашого смарагдового рулонного газону.


Scroll