ХТО НАШІ КЛІЄНТИ?

 

НАША ФІЛОСОФІЯ

 

ХТО МИ?

 

Власники присадибних ділянок, резиденцій, акімату, котеджні містечка, торгово-розважальні центри, готелі, ресторани бізнес-центри, промислові та будівельні підприємства, санаторно-курортні комплекси і т.д. Одним словом все, хто прагне до вдосконалення середовища проживання, цінує прекрасне і сповідує філософію розвитку в гармонії з природою.

Ми впевнені, що стабільний розвиток людської цивілізації можливо лише в гармонії з природою, і прагнемо реалізувати цю філософську концепцію в своїй роботі.

 

Botavi є дочірнім підприємством української групи компаній ТОВ «Зелена Гамма», що спеціалізується на розробці дизайну і втілення в життя проектів ландшафтного благоустрою та озеленення, як приватних, так і громадських, і промислових об'єктів.

 

Наші переваги

 

Досвід роботи

 

Професіоналізм

 

Проектне бюро

 

Більш ніж 15-річний досвід роботи в сфері ландшафтного проектування, благоустрою, озеленення, садівництва та ягідництва.

 

Команда професіоналів європейського рівня.

 

Власне проектне бюро, очолюване одним з провідних італійських ландшафтних дизайнерів Різзі Гіардіні.

Наукова Підтримка

 

Кращі Розплідники

 

Якість

 

Дипломовані фахівці профільних вузів України

Кращі розплідники садових і паркових дерев в Україні та партнерські відносини з найбільшими європейськими розсадниками

 

Система управління якістю, розроблена з метою досягнення максимального рівня задоволеності.

 

 

У 2008 році наше підприємство отримало нагороду «Український будівельний олімп» за швидкість і високий рівень професіоналізму виконання робіт.

 


Scroll